Par un ap

Paraugs: Kā izmantot privāto naudu īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa iegūldījumiem

Man patīk iziet ārpus tās teorētiskajām un doties uz reālo pasauli,tāpēc ļaujiet kontūras trīs scenārijus, privāto naudu var izmantot,lai finansētu savu nekustamo īpašumu ieguldīšanu uzņēmējdarbībā.

Ilgtermiņa kredītu var saņemt pie www.onefinance.lv

Kā izmanot privātu naudu īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa

Īstermiņa

Ivans ir māju pleznu Latvijā, kur parasti izmaksas $300,000 nolaistās mājas, kurā Ivans nav. vietā Ivans tīklu dažādos pasākumos un atbilst personas nekustamo īpašumu unieguldīt nekustamo īpašumu bez savas rociņas.

Par savu jaunāko pārsegs, viņš runā ar doktoru Vilni, blokā anesteziologs, kas ir vairāk nekā miljons dolāru dažādos vērtspapīros un pensiju kontus. Doktors Džims nav laika ieguldīt, bet vēlas, lai dažādotu savu portfeli. Viņš aizdod Ivans $370,000, lai iegādātos Ivans jaunākajai apvērst un finansēt 100% no remontDoktors Džims iegūst pirmo ķīlu nostāju attiecībā uz mājām, un Ivanspazīmes divu gadu parādzīmes, maksājot doktors Džims 9% un maksājumu atlikšanu (bet procentu maksājumus), kamēr māja tiek pārdota. Līdzekļi tiek izmaksāti, un Ivans aiziet strādāt vadošā pārsegs.

Deviņos mēnešos, īpašums un pārdod, un doktors Džims saņem atpakaļ savu naudu, Ivans padara savu peļņu, un visi ir laimīgi un gatavi nākamajai darījumu. Šajā piemērā Ivans izmanto īstermiņa aizdevumu, lai finansētu privāto naudu nekustamo īpašumu labojums un apvērst. Šī ir viena no privāto kredītu saņemt, jo tas dod ieguldītājs savu naudu atpakaļ iespējami īsākā laikā. Ivans varēja maksāt ļoti augstas likmes unnodevas no barga naudas aizdevēja un nopelnītu vairāk naudas, kad ipašums tika pārdots.

Kamēr pārsegs, Ivans s piemēru ņēma tikai deviņus mēnešus nosākuma līdz beigām, dažreiz īstermiņa aizdevumi, kas vienkārš inestrādāju konkrētām stratēģijām. Apskatīsim vēl vienu piemēru, tas viens investors, kurš izmanto privātu naudu ieguldīt īrētā īpašumā.

Vidēja termiņa

Sāra ir investors, kurš ir Dalasas apgabalā galvenokārt interesē mazos īpašības. Viņa ir īpaši ieinteresēti atrast rekvizītu,kas ir slikti un slikti uzturēti, iegādāties tos par zemu cenu, rehabbingviņiem, un tirgus gaida, kamēr viņa uzlabošanai. Sāra atrod ideālu īpašumu, kas atrodas netālu no viņas mājas lielā apkaimē ir dažas jaunas krāsas paklāju, un labākupārvaldību.

Viņa īpašumā saskaņā ar līgumu par $110,000 un ir jāatrod finansējums. Viņa skaidro ar pieredzējušu investoru, Vilsons, kuru viņa satika tiešsaistē. Vilsons ir noguris cīnīties ar īrniekiem un pārdot savus īpašumus. rezultātā ir krietnu naudas žūksni, viņa bankas konts, kas viņam nepieciešams, lai laist darbā.

Vilsons aizdod Sāra $130,000, pietika ar rehabilitācijas un pirkt Sārafourplex uz pieciem gadiem par 8%, kas nāk ārā, tikai līdz Ls 866.66mēnesī. Sāra nekavējoties uzlabo īpašuma un īres maksu Ls 750par katru vienību. Pēc visas izmaksas, ieskaitot aizdevuma maksājumus Vilsons, viņa notīra gandrīz $700 mēnesī, naudas plūsma. Pēc tam viņai tur īpašums jau vairākus gadus, līdz tirgus uzlabošanās, un pēc tam pārdod īpašumu par Ls 190,000, dzēšot milzīgu peļņu.

Šajā stāstā, Sāra izmanto privāto naudu uz pieciem gadiem, kas dod viņai laiku tikt iekšā un noteikt īpašumu un izīrēt, un gaidīt tirgus uzlabošanos. Apskatīsim vienu piemēru, kas ietver daudz ilgtermiņa kredītu. Šis ir visgrūtākais veids privāto aizdevumu saņemt, bet tasvar būt zelta ar savu ieguldījumu stratēģiju, ja tas šķiet

Ilgtermiņa

Roberts ir nekustamā īpašuma investors izīrēšanu ģimenes mājas,bet jau sen ir pilnībā iztērētas viņa četri īpašumi ierobežojuma nobankām. vietā viņš izmanto privāto aizdevumu, lai nopirktu naudas plūsmu veidojot īpašības. Viņš dabū savu jaunāko projektu vecāks, sterilajā mājas ārpus Jēkabpils saskaņā ar līgumu par Ls 50,000.

Tad viņš runā ar savu jaunāko privātais aizdevējs, attāls brālēns saucpar Kelu, par īpašumu. Māsīca lika nogalināt savu tehnoloģiju biznesa vēlā 1990 s un ir ieguldījuši savu naudu akciju tirgū kopš,vidēji ar 6% ienesīgumu pēdējo desmit gadu laikā. Lai dažādotu savu portfeli, Kels minēja kādu nesenu ģimenes svinībām, ka viņš priecātos iesaistīties nekustamā īpašuma prasība. Roberts un Kelsvienoties par 30 gadu aizdevumu noteikta 6%, bet, lai saldinātudarījums, Roberts piedāvā Kel 20% peļņu gūst no beigās. Tāstuvumā par īpašumu, Kels mēro 6%, savukārt Roberts īrē māju par$1,000 mēnesī un apsēžas gaidīt savu labklājību celt.

Piecpadsmit gadus vēlāk Roberts pārdod māju par $80,000 peļņu,un Kels saņem $16,000 no šīs peļņas.

jūs varat redzēt, šie trīs piemēri ir ļoti atšķirīgs, bet viņiem visiem ir viena kopīga iezīme: ļoti daudz. man teica atkal un atkal, lielāmērā ir labākais pamats radošiem ieguldījumiem. Jo visas trīs cieta darījumos iesaistīto piemēri, aizdevuma līgums bija abpusējs ieguvums visām pusēm, un šīs attiecības varētu turpināties vēldaudzus darījumus.