Par un ap

Slēptās Izmaksas Dzīvojot Japānā Dzīvoklī

Kad jūs mēģināt izlemt, vai jūs varat atļauties, lai pārvietotos uz konkrētu dzīvokli Japānā, jums vajadzētu arī atcerēties citas slēptās izmaksas, kas, ne tikai lietas, piemēram, depozītu vai atslēgu naudu.

Iepriekšējā rakstā mēs detalizēti paskaidrot sākotnējās izmaksas virzās uz dzīvokli Japānā, kas izskaidro lietas, piemēram, depozītu, atslēgu naudu, un aģentūras maksu. Mēs arī runājam par citiem nepieciešamajiem “slēptās maksas”, kas jums var nebūt informēti par, piemēram, garants uzņēmuma maksas, nomniekiem apdrošināšanas, un bloķētu apmaiņas maksu.

Šajā rakstā mēs runājam par to, kāda veida slēptās izmaksas, kas nav izskaidroti īpašumu sarakstiem, bet jums vajadzētu zināt par to, lai jūs varētu izveidot tik komfortablu dzīvojamo situāciju, cik vien iespējams.

Gaismas ķermeņi

Atkarībā no dzīvokļa, viena slēpto izmaksu jums sejas var būt iegāde zibens ķermeņi savu jauno mājās.

Kad jūs darāt istabu skatu, neaizmirstiet meklēt katrā istabā, lai redzētu, vai jums būs nepieciešams iegādāties gaismas armatūra! Zilais ovāls parāda, kur jūs varētu pievienot gaismu.

Tas ir tāpēc, ka griestu gaismas ne vienmēr ir standarta aprīkojums japāņu dzīvokļos. Iebūvēts griestu gaismu priekšnamā (genkan, 玄関), priekšnami, un tualete un vannas istaba ir norma, nevis izņēmums, bet jums var būt, lai nopirktu savu apgaismojumu jūsu dzīvojamā istaba un guļamistaba.

Jūs varat iegādāties lētu griestu lampas apmēram ¥ 2000 gabalu. Tas nav briesmīgi dārgi, bet tas var pievienot, ja jums ir iegādāties gaismas vairākām telpām.

Apgaismes ierīces sauc shōmei kigu (照明 器具) japāņu valodā.

Kad jūs darāt istabu skatu, neaizmirstiet meklēt katrā istabā, lai redzētu, vai jums būs nepieciešams iegādāties gaismas armatūra telpā.

Ledusskapis un veļas mašīna

Ledusskapji un veļas mazgājamās mašīnas parasti nav standarta aprīkojums budžeta un vidējās klases japāņu īres dzīvokļi.

Ja jūs plānojat par to šajā valstī uz īsu laika periodu, tas var jēgas meklēt viesu vai mēbelētu dzīvokli, kas nāk ar ledusskapi, veļas mašīna (vai koplietošanas mazgāšanas iekārtām) un mikroviļņu krāsni vai koplietošanas virtuvē.

Tas ir arī tāpēc, ka tad, kad jūs pārvietoties ārpus, jums būs jāmaksā, lai atbrīvoties no lielgabarīta atkritumu

A 46-L kubs ledusskapis maksā apmēram ¥ 10,000 jauns, bet jūs varat ietaupīt naudu, iepērkoties pārstrādāt veikalos, Sayonara pārdošanas vai Craigslist.

Jaunais budžets veļas mazgājamā mašīna maksā apmēram ¥ 10,000, bet jūs varētu izvēlēties iet minimālisma maršrutu un pat nopirkt vienu. Daudzos rajonos, studenti un strādā cilvēki izvēlas izmantot vietējo monētu pašapkalpes veļas.

Ja jūs nevēlaties iegādāties veļas mašīnu, izmantot savu vietējo monētu pašapkalpes veļas (コ イ ン ラ ン ド リ ー). Attēlotie ir monētu žāvētājus (nav veļas mašīnas), kas ir arī ļoti ērts, jo tā ir parasta prakse Japānā pakārt žāvēt veļu uz balkona. Ja jums ir jādara, veļas lietainā dienā, monētu veļas var būt dzīvības taupīšana.

Uzglabāšana un Skapji

Lielākā daļa īres dzīvokļi (īpaši studija dzīvokļi) Japānā nāk ar ļoti maz iebūvētu glabāšanas un skapji. Ja jūs atrast dzīvokli ar pietiekamu uzglabāšanas telpu, tas noteikti kaut ko pievienot plus pusē kolonnas apsverot savu īres iespējas.

Pieņemsim tikai teikt, tas ir reti, lai atrastu dzīvokli ar tik lielu uzglabāšanas Japānā.

Jums būs iespējams tērēt naudu pērkot kādu plauktu vai plauktus, lai jūsu lietas nenonāktu pa visu grīdu (lai gan tas arī ir pilnīgi pieņemams risinājums!).

Lēti plaukti variants ir “krāsu kaste”

Krāsu kastes ir plaši pieejami tiešsaistē (Amazon, Rakuten) un atlaižu tīklu. Standarta krāsu kaste ir apmēram 87 cm augsta X 41 cm platumā un 29 cm dziļumā un ir izgatavots no laminēta preskartona. Tie parasti pārdod plakanā iepakotu, bet ir viegli samontēt. Jaunā standarta izmēra krāsu kaste maksā ¥ 2,000 ($ 19) vai mazāk. Tie ir pieejami dažādās dimensijās, un ar dažādiem interjera sadalītāji arī.

Standarta “krāsu kastes” ir lēts un ātrs veids, kā pievienot uzglabāšanas telpu japāņu dzīvokli, no kuriem daudzi nenāk ar iebūvētu uzglabāšanai. Viņi parasti nāk plakanā iepakotu un viegli samontēt.