Par un ap

Visām studentiem ir jāizmanto labākās atlaides

Visām studentiem ir jāizmanto labākās atlaides

Skolēns nav viegli uz kabatas grāmatiņas. Starp mācībām,grāmatām, mājokļiem un citām vajadzībām, bieži vien šķiet, kastudentu atbalsta pārbaude nevar būt pietiekami ātra. Kamēr sabrūkun ēdot Ramenes noodulus, vienkārši ir daļa no akadēmijaspieredzes, ir veidi, jūsu studentiem IZMANTOT šo studenta ID.

Daudzi mazumtirgotāji, kinoteātri un restorāni piedāvā studijuatlaides, taču ne visas reklāmas tiek reklamētas, tāpēc vienmēr irgudri lūgt. Tas ir īpaši svarīgi vietējiem, neatkarīgiem uzņēmumiem,jo tie bieži meklē veidus, tur konkurēt ar korporatīvajiemgigantiem.

Skatiet dažas labākās studentu atlaides tālāk.

J. apkalpes locekļi piedāvā 15 procentu atlaidi (tikai veikalā) ganstudentiem, gan pedagogiem ar pilnīgām cenām. Ievadiet derīgu IDun esat iestatīts.

TOMS, populārais apavu zīmols, kas jau citē kurpju pāri kādam,kam nepieciešams, iepērkot pāri, bet ja jums ir nepieciešams vēlviens iemesls, lai iegādātos šīs ilgtspējīgās kurpes, studenti saņemdažādas atlaides atkarībā no dienas. Varat gaidīt atlaides, piemēram,bezmaksas piegādi līdz 10 procentiem.

ierobežotais piedāvājums piedāvā līdzīgu studentu apmaiņasprogrammu J. apkalpes locekļi, kas sniedz studentiem 15% noveikala pirkuma, un atlaide tiek attiecināta arī uz militārajiemlocekļiem.

Eddie Bauer, kas pieder pie jūsu ārpus valsts robežām, sniedzstudentiem 15% robežu ar derīgu koledžas ID. Tas attiecas uzpilnīgām precēm un tiek glabāts tikai veikalā, bet Hei kaut kas irlabāks nekā nekas.

pilsētu uzkopšanas pakalpojumi tiek nodrošināti katru dienu.Skolēni var saņemt 10 procentu atlaidi, reģistrējoties uzņēmumatīmekļa vietnē vai atrodoties kartē, kas atrodas veikala iekšpusē.

Ann Taylor un tās jaunāko māsu veikalu Loft piedāvā 15 procentuatlaidi studentiem. Tas noteikti varētu nākt pa rokai, ja ir pienācislaiks intervējamam uz prakses jautājumiem.

klubu Monako ir klasisks mazumtirgotājs ar cenām, kas ir nedaudzmazākas nekā vidusmēra koledžas students. Par laimi viņi piedāvā20% no pilnas cenas un pārdošanas vienumiem gan veikalā, gantiešsaistē. Iestatiet šo atlaidi darbam pēc tam, kad būsit ieguvis šogrādu, bet pirms jūsu studenta ID derīguma termiņš ir pabeigts.

banānu Republika ir populāra jaunu pieaugušo vidū, bet var būtviens, uz cenrādi. Par laimi, lai iegūtu 15% no jūsu pirkuma, varatFlash vai izglītotāja ID Flash formātā.

Juicy Couture ir koledžas ekskursiju priekšnojauta, jo pirms desmitgadiem pietušošanās treniņtērpus. Veikala Couture veikalā ar 15%atlaidi rādīt derīgu koledžas ID.

nemateriālā vērtība ir populāra ikvienam, kas meklē labu darbu parviegli lietoto apģērbu. Studentu ID var iegūt klientiem 10 procentuatlaidi no uzņēmuma nemateriālās vērtības, bet nevēlamu drēbju vaimēbeļu dāvināšana var saņemt arī uzkrājumus kuponus.

Elektronika/tehnoloģijas

Apple ir vairākas atšķirīgas atlaižu programmas gan studentiem,gan pedagogiem. Piedāvājumi atšķiras, tāpēc labākais minējumsnozīmē tikšanos ar Genius, lai pārbaudītu, kādas pieejamās atlaidesir pieejamas.

Microsoft ir tāda pati Apple, jo tās piedāvā dažādas atlaidesstudentiem un programmām. Daudzas koledžas un universitātespiedalās programmā ar korporāciju Microsoft, lai pakalpojumā Office365 būtu pieejama bez maksas, tāpēc meklējiet savu skolu vietnēMicrosoft vietnē.

Dell ir viens no lielākajiem nesekmīgiem DATORU veidotājiem, jotie piedāvā vairākas iespējas studentiem no visām vecuma grupām.Fakts, ka uzņēmums jau ir nonācis zemākā cenu ziņā, nozīmē to, kapapildu studentu atlaides varētu patiešām palielināt.

Lenovo ir akadēmiskā iepirkuma programma, kas paredzēta, laiiegūtu studentus, kas saistīti ar viņu vajadzīgo tehnoloģiju, bezbumbas veida trieciena. Atlaides atšķiras un bieži vien atkarīgas nojūsu kolēģijas, tāpēc meklējiet to vietnē.

labākajai pirkšanai nav nepieciešams, lai skolēns saņemtu atlaides; vietā reģistrējieties viņu tīmekļa vietnē ar a. edu e-pasta adresi, laipiekļūtu īpašiem kuponiem un krājaizdevu iespējām.

Norton piedāvā līdz pat 50% no viņu populārās pretvīrusuprogrammatūras studentiem, nodrošinot, ka visi sensitīvie dati (unpatstāvīgie) paliek tur, kur tie pieder.

programma Adobe Creative Cloud ir pieejama tikai 1999 ASVdolāru apmērā gan studentiem, gan pedagogiem, nodrošinot piekļuvidaļai no visvērtīgākās projektēšanas programmatūras. Saņemiet šovienošanos un piedalieties prezentācijās.

Amazelendam ir neticami daudz skolnieku iegūstiet sešumēnešu izmēģināšanu bez maksas pēc tam, kad pakalpojumssamazinās par 50 procentu atlaidi studentiem tiek dota brīva divudienu nosūtīšana un piekļuve ciparu televīzijas un e-grāmatubibliotēkām.

FedEx, lai gan ne tieši tehnoloģijas, arī studentiem unmācībspēkiem joprojām ir noderīgs pakalpojums. Kurjerpastastudentu atlaižu programma var iegūt klientus līdz pat 30 procentiemno dažādiem pakalpojumiem.

Izklaide

AMC Jis piedāvā īpašas studentu likmes ceturtdienās. Lai uzzinātupar to atlaidēm, daudzi citi vietējie teorēmas piedāvā arī studentudienas, lai noskaidrotu gan korporatīvos, gan neatkarīgiemkinoteātriem.

kinofilmu kinoteātros gandrīz visi piedāvā zināma veida studentaatlaidi. Viņu tīmekļa vietnei ir meklējama lapa, lai atrastu jumsvispiemērotāko teātris un atlaidi.

visu veidu profesionālie sporta veidi piedāvā studiju atlaides ganpašā līgā, gan augstskolās. Piemēram, UCLA studenti var saņemtlētus rakstus par biļetēm, kamēr komandas, piemēram, Minesotadvīņi, ir studenta naktis, kur apmešanās istabas biļetes ir tikai 5 ASVdolāri ar derīgu ID.

vairākās jomās izpildītājmākslas norises vietas bieži vien irizglītotas un izglītojošas naktis. Šie priekšnesumi ir izlozējuši arkoledžu ID, studentiem iegūstot bezmaksas vai dziļi diskontētusbiļetes pat Broadway šovs!

Restorāni

Čivtle nodrošina, ka tie ar derīgu skolēnu ID kļūst par brīvudzērienu ar pirkumu, lai gan katra atrašanās vieta ir atšķirīga.

Chick-fil A, tāpat Chipotle, piedāvā brīvu dzērienu ar pirkumu,ja vien šo ID iemirgojat noteiktās atrašanās vietās.

Apakšceļš ir vislielākā ātrās ēdināšanas ķēde Amerikā, ņemot vērāatrašanās vietu skaitu, un tas, protams, ir iecienīts starpnabadzīgiem koledžas audzēkņiem. Bet izsecinām, ka 5 ASV dolāripar 10% studentu ID ir atlaide dalības vietās.

bifeļmātes spārni jau ir populārs karstvieta, ko skolēni saņem nodaudziem spārniem, taču 10% ar koledžas ID noslēdz vienošanosnoteiktās vietās.

Arby ‘s ir cita populāra ātrās ēdināšanas restorāns, kas piedāvā 10procentu atlaidi ar derīgu studenta ID. Tāpat citas franšīzes,dalība var atšķirties.

piena karaliene mudina tās franšīzes devējus piedāvāt 10 procentustudentu atlaidi. Kaut arī ne katra atrašanās vieta piedalās, lielākādaļa dara to, tāpēc dodieties uz priekšu un sāciet to.

Sam ‘s klubs piedāvā usd 15 dāvanu karti, reģistrējoties viņukoleģiālās dalības laikā. Lai gan daži jauni cilvēki nevēlasnodarboties ar lielpatēriņa veikaliem, jo viņiem ir dalības maksa, viņivar palīdzēt ietaupīt daudz naudas par noteiktiem produktiem unpakalpojumiem, ieskaitot benzīnu, recepšu medikamentus un patpersonalizētas kūkas.

Ceļojums

jify lube sniedz studentiem vairākas atlaides par eļļu izmaiņām unremontdarbiem, kas ir ideāli piemērotas, kad jūsu 95 Toyota sākumsir ērts.

Amtrak piedāvā 10% atlaidi ikvienam, kam ir studenta priekšrocība.Papildus apmācībām par ceļojumu atlaidēm šī karte piedāvā arīdalībniekiem ietaupīt visu no ēdiena līdz mācību grāmatām.

ISIC ir starptautiski atzīta atlaižu karte, kas apliecina jūsu studentastatusu vairāk nekā 125 valstīs, un nodrošina atlaides desmitiemtūkstošu objektu visā pasaulē. Tagad viss, kas jums jādara, irjāpārliecina jūsu vecāki ļaut jums iet!

uzkopšanas pakalpojumi tiek nodrošināti katru dienu.

uzkopšanas pakalpojumi tiek nodrošināti katru dienu. Cenas parastiir iekļautas Cheapoair, lai gan tās ir konkurenti, tāpēc jūs varatsasniegt zemāku cenu, salīdzinot ar citiem.

Automašīnu apdrošināšana

valsts saimniecība patiešām ir labs kaimiņš, piedāvājot īpašustudiju maksu par automašīnu apdrošināšanu, kas var ietaupīt līdzpat 25% no labas kvalitātes.

viesu numuros bez maksas ir pieejams ātrdarbīgs bezvadu internets.Uzņēmums arī piešķir atlaidi noteiktu Pao 12 skolu studentiem vaialum, tāpēc pārbaudiet, vai jūsu skola ir iekļauta sarakstā.

AllState ir augstvērtīgas studiju atlaides, kas piedāvā līdz pat 20procentiem no piemaksām par peļņu. Tie piedāvā arī papildu 10procentu atlaidi pusaudžiem, kuriem tiek veikta ēdamā viedkarte.

valsts mēroga studentiem ir studiju studenti ar studiju programmustudentiem. 3 līdz 24 gadus veciem jauniešiem, ja tie saglabā vismazB vidējo rādītāju.

Tālruņi un plāni

Sprint piedāvā īpašas atlaides studentiem, kuri ir uzņemti mācībuiestādēs un universitātēs. Sarakstā ir daudz skolu, tāpēc esietpārliecināts, ka jūs atbilstat prasībām. Viņi arī piedāvā skolotājuatlaides.

Vertālie darbi, piemēram, Sprint un ATT, jo tie piedāvā atlaides,pamatojoties uz jūsu apmeklēto skolu. Ja jūsu skola neatrodasatlaižu sarakstā, Uzziniet, vai varat piekļūt ģimenes plānam arlegalizētu ģimeni vai uzticamiem draugiem.

Cricket Wireless ir salīdzinoši jauns spēlētājs bezvadu spēlē, tačuto cenas ir grūti pārspēt. To studiju programmā ir pieejamasneierobežotas runas, teksts un dati par tikai USD 45 mēnesī veikalu, salīdzinot ar vidējo mēneša mobilo tālruņu rēķinu 100ASV dolāru.