Par un ap

Kļūstot par nekustamā īpašuma aģentu – padomi

Vieglākā daļa ir iegūt licenci:

Kaut arī daudzi cilvēki pārnervozējas par mācībām un testiem, lai kļūtu par nekustamā īpašuma aģentu, viņu uzmanība ir patiešām uz nepareizo galu problēmām. Pievērsiet uzmanību uz posteņiem, kas seko, kā arī jums sokas ar pārbaudi, kad jūs to mēģināt, bet jūs būsiet tai lielajā grupā, kas nespēj tik šai uzņēmējdarbībā, ja jūs  neplānosiet uz priekšu.

Izveidojiet rezerves ienākumu avotu:

Vai arī ietaupiet kādu naudu, lai varēt strādāt varbūt sešus mēnešus vai ilgāk bez komisijas, vai saglabājiet savu ikdienas darbu uz brīdi. Galvenais, nevajag līst kredītu slogā, lai arī Jums neiet viegli.

Kaut kļūstot nekustamā īpašuma aģents nepilnu laiku, iespējams, nav jūsu plāns, jums ir iespēja, lai samaksāt rēķinus, kamēr jūs sāktu.

Atrodiet mentoru vai izvēlēties mākleru ar labu apmācību:

Tests nav tas, ko jums ir nepieciešams, lai gūtu panākumus, kļūstot par nekustamā īpašuma aģentu. Jums ir nepieciešama šī licence, bet jums ir nepieciešams daudz vairāk, lai padarītu šo uzņēmumu ar panākumiem. Atrodiet veiksmīgu aģentu vai brokeri mentoru, vai piedāvājiet palīdzēt ar viņu darījumiem. Ir daudz ko mācīties, lai uzzinātu par procesu, un tas vēl nav viss par “pārdošanu.” Jums būs nepieciešams izprast un izskaidrot aptaujas, nosaukums apdrošināšanas, aizturējuma tiesības, apgrūtinājumi, darbus, un vēl daudz vairāk.

Sāciet veidot savu “biznesa grāmatu”:

Daži to sauc par savu “ietekmes sfēru”. Kļūstot par nekustamā īpašuma aģentu ir tikai pats pirmais solis ilgā (jūs cerat) karjerā, strādājot ar pircējiem, pārdevējiem, investoriem, vērtētājiem, aizdevumu virsniekiem, hipotēku brokeriem, inspektoriem, un citiem. Sāciet ar to, ka atrodat labu kontaktu ar vadības sistēmu, kurā jūs ievadīt visus šos kontaktus un īpašumus.

Kļūstot nekustamā īpašuma aģentu nav tikai dabūt licenci:

Lielākajai daļai tā saukto nekustamo īpašumu aģentu, kursus un testa licencēšanai var izrādīties mazāk baismīgs nekā gaidīts. Skarba pamošanās nāk vēlāk, kad tie nav atrast tik vieglie ienākumus pirmajās pāris vai trīs mēnešos kā sākumā likās. Viņi domāja, ka viņi bija ģimenes locekļi vai draugi ir visu sakārtojuši, bet viņi lieto savu laiku, nevis pērkot vai uzskaitot, kad jaunais aģents domāja, ka viņi tā dara.