Par un ap

Kad ieguldi akcijās, Tu esi smieklīgs. Lūk, kāpēc.

Pirms mācīties par nekustamā īpašuma ieguldīšanu, es domāju, ka labākais veids, apmierināt savu vēlmi pārņemt kontroli pār savām finansēm bija ieguldot akcijās. Konkrēti, es domāju, ka es varētu uzlabot manas finanses, pētot un analizējot atsevišķus uzņēmumus un piesardzīgi minējumi, atlasiet krājumu, cerot pārspēt tirgus.

Šajā rakstā es vēlos paskaidrot, cik muļķīgi krājumu izdošana ir īpaši jaunietis, kuru vērtība ir mazāka par $1 miljoniem. Es gribu aprakstīt to, cik neticami jauni investori, man ir veiksmīgi izdošanas krājumus un to, arī par ieguldījumu brīnumbērns kā Vorens Buffet būtu veltīga laika izdošanas krājumu zemā līmenī noneto vērtību.

Taču, mērķtiecīgi ieguldītāji, kuru vērtība ir mazāka par $1 miljoniem vajadzētu koncentrēties uz aktīvi pārvaldītu aktīvu nekustama isīpašums vai mazajiem uzņēmumiem, bet mazāk ambicioza investoriem vajadzētu vienkārši ielikt savu naudu pasīvi pārvalda indeksu fondos.

Tur ir vienkārši bezjēdzīgi tērējot enerģiju, pētot atsevišķiem krājumiem 99% iedzīvotāju.

I ll ilustrētu, zem divu iemeslu dēļ krājumu izdošanas nav jēgas un paskaidrojumu par to, līdzīgas pūles, kas vērstas uz nekustamo īpašumu VAR ģenerēt milzīgu peļņu, lai investors.

Divi iemesli, kāpēc akciju izdošanas ir smieklīgi

Iemesls # 1: Konkurences ir izgūšana no līgas

Ļaujiet man pastāstīt jums par kādu manu draugu, kurš iegulda naudu kredītos. Mēs viņu saucam par Metu.

Mets izdodas diezgan apjomīgu fondu pie cienījama firma Ņujorkā.Varbūt viņš pavada 80-100 stundas nedēļā pēta savas nozares(tehnoloģiju akcijas), un to ir paveikusi vairāk nekā desmit gadus.Viņš lasa gada atskaitēm, tirgus ziņas un preses relīzes no Bloomberg terminālu un pētījumu investors klājiem, tiklīdz tie kļūstpieejami.

Viņš arī piedalās ikgadējās akcionāru sapulces, tīklu tieši ar amatpersonu pie Fortune 500 uzņēmumu, un ka viņš iegulda tiekas ar citiem lieliem ieinteresētās personas no visas valsts. Mets ir viens no informētajiem cilvēkiem visā savā nozarē un tāpēc, iespējams,vislabāk spēj iztēloties, prognozēt nākotnes panākumi vai neveiksmešajos uzņēmumos.

Pēc simtiem vai tūkstošiem stundu rūpīgas izpētes un metodiska numuru ducina, Mets paaugstina savu pētījumu un viņa gadu desmitu pieredzes iegūldīt izdevīgos patēriņa kredītos desmitiem miljonu vai simtiem miljonu dolāruno pašu uzņēmumos, viņš izvēlas.

Mets mērķis ir pareizs, tikai 60% no laika. Ja viņš nokļūs šā mērķa,viņa fonds dos simtiem miljonu dolāru, un viņš būs mājās dāsnuprēmiju. Viņš arī incentivized baudīt katru papildu bāzes punktiem,viņš var katru gadu savus investorus.

Mets ir tikpat gudrs jūs, un par elitāru biznesa skolas absolvents, viņš ir labāka izglītība nekā tev. Viņš ir ar mieru strādāt simtiem stundu nedēļā un darīt visu, kas viņa spēkos, lai atgūtu piekļuvi kritisko informāciju, tiklīdz kļūst pieejama. Viņš pēta tirgusvisas dienas garumā un dodas mājās, lai naktīs sapņoju par to. Viņšir apmācības jaunajiem analītiķi (arī gudrāks, izglītotāks, un jāstrādāilgāk nekā tu) savā pieejā veikt vairāk rūpīgu uzticamības pārbaudiJo viņa apmācību, zināšanas, resursus un rezultātus, tūkstošiem bagātiem investoriem dod Mets simtiem miljonu dolāru, ko ieguldīttos caur savu fondu.

Mets s fondam ir vairāk nekā $500 miljoniem aktīvu pārvaldīšanu.Viņš pērk un pārdod vairāku miljardu dolāru kompānijas akcijās tikdaudz, ka viņš var vienpersoniski mainīt to tirgus cenu, aratsevišķiem darījumiem.

Pateicoties viņa pūlēm, resursi, apmācība un zināšanas, Metsuzvarējis tirgū par aptuveni 1-2% gadā visā savā vēsturē analītiķis. Viņš augstu samaksu par šo ārkārtējo sniegumu, un viņalaimīga investoriem beigās nedaudz labāk, nekā ja viņi bijaieguldījuši pasīvs fondā, kas investē tehnoloģiju akcijas. Viņi ir ļotipaveicies, jo kopā ar metu ieguldīt 85% no viņa konkurentiemneizdevās pārspēt savu etalonu, pēc pagājušā gada maksu.

Jums būs jāceļas agri no rīta, lai saskaņotu darbību Mets s fonds arsavu krājumu izdošanas. Lai jums veicas.

Iemesls # 2: alfas NAV Worth it!

Ok, tici man. Varbūt jūs domājat, ka Mets (kurš ļoti atgādina vienu no maniem radiniekiem). Viņš  pasakas es izgudroju jūs nobiedēt. Pat ja viņš eksistē, var viņu piekaut. Viņš s PĀRĀK informēja, PĀRĀK gudru, PĀRĀK liela. Tu esi labāks par viņu. Vai saprotat, ko mazie spēlētāji dara; jūs redzat lietas Volstrītas puiši patīk, vai ne. Tu esi īsts brīnums.

Es atnesīšu. Ar mani bija tāpat. Es domāju, ka arī profiņi, nespēja pārspēt. Es domāju, ka nākamais Warren Buffet, tikai labāk!

Es cienu jūsu godkāre un pašpārliecība. Bet jūs esat tikpat smieklīga es. Tāpēc, ka man patīk nelietojat,. Pat ja esat krājumu izdošanas brīnumbērns vislielākais visu laiku tas ir tikai vērtsveltīt nopietnas pūles, lai sitas, ja jums ir vairāk nekā $1 miljonusieguldīt.

Deviņdesmit deviņi procenti no mums nav nozīmīgu kapitāla summuieguldīt. Bez ievērojamu kapitāla summu, dzenoties pakaļ above-market atgriež, īpaši tiem akciju tirgū, ir pilnīga laika izniekošana.

Patiesībā šeit ir ņemti no manas personīgās dzīves:

Nolēmu pamēģināt savu roku pie sastāva izdošanas pagājušā gadasākuma, kad biju saglabājis lielisku $5,000. Es stundām ilgi lasīja ikgadējo ziņojumu par saukto  (uzņēmumi ar mazāknekā $100 miljonu tirgus vērtību). Es lasīju ziņojumus, sazinājos argalvenajiem darboņiem, pieprasītas veikaliem, kas pārdod vaiizmanto savus produktus, un veic visu citu veidu traks due diligence.

Un uzminiet, kas notika? 2014. gadā, kad S & P 11.4%, es pēkšņi pamanījās zaudēt naudu. Ir trīs iespējas, kāpēc es zaudēju: Vainu ļoti nelaimīgs, tiešām stulbs, vai stock-picking vienkārši ir ļoti, ļotigrūti. Tas ir iespējams, visi trīs.

Pieņemsim, pieņemsim, ka viss bija savādāk. Pieņemsim,pieņemsim, ka es biju krājumu izdošanas brīnumbērns Mets vai Warren Buffet. Pieņemsim, pieņemsim, ka vietā, lai zaudētunaudu, es nopelnīju 25% peļņa no saviem $5,000 investīciju unatveda mājās vēsu $1,250, 2014. Es arī domāju, ka man izdevāspārspēt pilna laika investoriem Matt Warren Buffet un pārējā tirgūtikai 10 stundas pētniecības nedēļā brīvajā laikā.

Es varētu justies , nešpetnās, ka 25% peļņas iegūšana, betrealitāte ir ļoti tālu no , nešpetnās. Šajā gadījumā es būtu uzvarējistirgus atgriešanos no 11.4% līdz 13.6%. Papildu 13.6% peļņu (kasbija ļoti neparasts sasniegums) ir tas, ko investori vēlētos nodēvētpar alfa. Ls 5,000 investīcijas, mana alfa 13.6% sastāda Ls 680.

Vairāk nekā 500 stundas (50 nedēļas 10 stundas nedēļā manāscenārijā) pētniecības iegāja, ka alfa pagājušajā gadā. That saptuveni $1.36 stundā.

I d ir daudz labāk strādāt par minimālo algu darbs, aktīva vai pasīvaēkas galveno saglabājot vairāk naudas. Izdošanas krājumi bijapilnīga laika tērēšana no rentabilitātes viedokļa. Man salēja! Pat ja esbūtu rīkojies tāpat ar Ls 50,000, ko ieguldīt, man atgriež šajāscenārijā novienādot, lai tikai $13.60 stundā!

Un neaizmirsīsim: reālistiski, pat lielo investoru tikai atļaujos cerētpar 1-2% virs tirgus ienesīgumu ilgtermiņā.

Krājumu izdošanas, pat brīnums, ir vienkārši pilnīgs enerģijasizšķiešana ikvienam ar maza tīrā vērtība. Dzenoties pakaļ alfa akcijutirgū ir jēga tikai tad, ja jums ir miljoniem, vai, vēl labāk, simtiemmiljonu dolāru, ko ieguldīt.

Taču pat ar simtiem miljonu, jūs joprojām jāsaskaras ar metu.

Tādēl, kas Jums jāzina?

Ja jūs interesē darba atdevi, tad ej ar pasīvi pārvaldītā indeksa fondā. Tas ir vienkāršākais un, iespējams, visspēcīgākais patiesipasīvo ieguldījumu var veikt ilgākā laika posmā.

Ja jums ir interese par aktīvu investors un vēlas gūt vislielāko labumuno savas naudas, tad nekustamo īpašumu, iespējams, ir viens nolabākiem veidiem, iet.

Šeit ir daži no iemesliem, kāpēc es investēju nekustamajā īpašumā,nevis krājumu zemā līmenī, tīrās vērtības:

Iemesls # 1: mazāks sīvas konkurences

Atcerieties, Met? Mets s Ņujorkā. Mets s arī ir $500 miljoni, ko ieguldīt. Viņš droši vien varētu dauzīt mani šeit savā vietējā tirgū, javiņš gribēja pabūt kopā, bet viņa $500 miljonu fonda Ls 250,000 laikā mazos Denveras multifamily dzīvesvietās nav labi izmantot savulaiku. Mets nav laika sīkzivis tāpat. Viņš arī nevar prasīt, lai uzzinātu par jauniem parkiem tiek būvētas netālu no manas mājas, jo gaismas sliedi, kas būs jāpārtrauc 5 kvartālu attālumā, vai zēni, kas virzās uznākamo gadu. Šīs lietas mani virsroku pret lielo naudu, it viņam.

Investori Es konkurē ar visiem ir gudri, izglītoti un inteliģenti cilvēki.Bet viņi ir arī draudzīgas sejas, cilvēki es tikos ar BP un lokālo tīklu izveides pasākumiem. Tie nav simti miljonu ieguldīt, un pat karstajā Ogre tirgu, pastāv iespēja iet apkārt. Tas nav pikniks, ieguldot nekustamo īpašumu, bet vismaz nav daudz neskatījās metam ap.

Iemesls # 2: atšķirībā no krājumiem, vērtības Darba Rezultātsvērtības atgriešana

Akciju tirgū, vairāk pētījumu nav saistītas ar lielāku peļņu. Bieži vien,ka investors, kas pilda savus mājasdarbus zaudē tikpat daudznaudas muļķis, ka samet naudu uzņēmumiem akli.

Nekustamajā īpašumā vai uzņēmējdarbībā, ņemot uz darbu un varisev lielāku peļņu.

Kad es iegādājos savu dzīvokli, es veselu nedēļu vietu izskatīties skaistai ar jaunām kamerām, tehnika, krāsu, santehnikas. Tikai pagājušajā nedēļas nogalē, es pavadīju svētdienas jaunu slēģiem, stādām krūmus, atkārtotu sēju mauriņu, un tajā bijaa izauguši zari. Šie projekti izmaksāja man laiku un naudu parmateriālu. Bet es izglābu tūkstošiem dolāru, veicot šo darbu pats,nevis iznomājot būvuzņēmējs. Cilvēkam ar zemu neto vērtībā (man), šie uzkrājumi ir MILZĪGI procentos par savu kopējo bagātību.Daudz lielāku atdevi nekā stundā es varētu iegūt, pētot krājumiem.

Var apgalvot, ka mans laiks būtu lietderīgāk pavadīt pieņemot darbā un vadot citus darīt darbu manā īpašumā, un es tev varētu būt taisnība. Meistars visās lietās var vai nevar strādāt augstākajā izmantot savu laiku. To pateikusi, es stingri uzskatu, ka jādod iespēja izvēlēties akcijas un strādājot pie sava īpašuma, strādājot pie savaīpašuma, nodrošina augstāku kopējo peļņu par katru reizi.

Iemesls # 3: svira

Lai gan ir iespējams izmantot sviras akciju investoru, tas ir ļotigrūti to darīt pastāvīgi ilgtermiņā. That s, jo krājumi ir tik gaistošiBankas negribu jums dot savu naudu spēlēt ar nākamajiem 30gadiem, pastāv ļoti liela iespēja, ka tirgus būs pietiekami pareizs jūsupašu nostāju kādā brīdī samazināties līdz nullei., taču nebanke kreditdevējī, kā onefnance.lv kredīts, ļoti labprāt dos ilgtermiņā.

Nekustamais īpašums ir daudz stabilākas. Kamēr vēl var zaudēt naudu, nekustamais īpašums vēsturiski ir bijis daudz stabilāku aktīvu klases nekā akcijas. Tāpēc, ka, iespējams, un izmantot. Manā gadījumā owner-occupier, es noliku $12,500 Ls 250,000 aktīvu kontroli. Es am pielietojuši plkst. 20: 1 vai 95%. Savukārt tas rada risku par mani, tas ļauj arī mans darbs ir daudz lielāka ietekme.Liekot strādāt, lai uzlabotu manu īpašumu vērtība 5% maksā tūkstošiem dolāru, lai man. Uzlabot atdevi no $12,500, 5% akciju ieguldījumu vērtība ir tikai $625. Milzīga atšķirība.

Secinājums

Tur nav nekas slikts, ieguldot akcijās. Pērkot nedaudz no Apple,Google, Facebook vai kaut kas cits nav padarīt tevi par muļķi. Tas ir jautri runāt par slavenībām un pirkt, un Dievs vien zina, ka cilvēkidaudz vairāk muļķīgas lietas ar savu naudu.

nav muļķība pirkt atsevišķu krājumu. Tas, ka ilgi un grūti ieguldīt akcijās un netērē vērtīgo laiku, mēģinot izvēlēties uzvarētājus. Kodomāja, to tērējot lielas summas par pētījumiem, un mēģinot nopelnīt prāvu peļņu ir ārkārtīgi sarežģīts un emocionāli uzdevums. Pat jajums ir maza minoritāte, kas panākumus, nevar gūt labumu no jūsuzināšanām, līdz ir krietni vairāk nekā miljons dolāru.

Par to aizmirst. Lieciet lietā savu intelektu, izglītību, un atkal kaut kotaustāmāku.

Tāpat nekustamo īpašumu. Apmeklējiet https://www.onefinance.lv/