Par un ap

7 Nekustamā īpašuma investora padomi

Tas var būt neiespējami precīzi prognozēt tirgus ciklus bet ir iespējams gūt labu ieskatu, ko investori redzam visā valstī (un netikai), lai atvieglotu informētu lēmumu pieņemšanu parieguldījumiem. Lūk kas investoriem bija sakāms par to vietējostirgos.

Demogrāfija un procentu likmes pašlaik braukšanas cenas šajā tirgū arvien augstāk un augstāk. Demogrāfija mums stāsta, ka joprojām daudzi Baby Boomers Millennial, savukārt pašu mājās paaudze mēģina ienākt tirgū. Tur ir tikai milzīgu pieprasījumu pēc mājokļiem un piegādes. Zemās procentu likmes padara to pievilcīgu tiem, kasvēlas iegādāties, lai aizņemtos līdzekļus. Tas ne vienmēr padara finanšu ziņā pašu īpašumu. Uzskatu, ka procentu izmaksas,uzturēšanas izmaksas, nekustamā īpašuma nodokli. Šie īres izmaksām (naudas, ka tu nekad nedabūsi atpakaļ) varētu maksāt vairāk, nekā dzīvokļa īre. Pārskatot finanšu plānu un ieguldījumu arpadomdevēja tiesībām palīdzēs pieņemt gudrus lēmumus.

Florida

Maiami

The luksusa tirgus ir augsta riska par ātru peļņu, īpaši luksusa apartamenti tirgus. Luksusa dzīvojamās mājas ir 3 līdz 5 reizesmēnesī krājumu, ko varētu uzskatīt par normālu. Vienmēr ir luksuspreču tirgus joprojām ir iespēja, ka augstākas īstermiņa peļņu,taču vajadzīgs kāds ar ļoti spēcīgu impulsu tirgus un zems nepatikupret risku gūt labumu no .

Viesnīcas numuri parasti cieš no līdzīga likteņa ziņā lielas noliktavas,kas radīs dažas īstermiņa cenu spiedienu; tomēr lielākā daļa ir ļoti nekaunīgi par ilgtermiņa izredzes lielākas pilsētas Maiami un Maiami pludmales, ņemot vērā lielās apstākļu radīšanu attīstībai un neticamilielā dzīves kvalitāti.

Ģimenes mājas zem $400 K un jo īpaši saskaņā ar $300 K ir karstais tirgus un būs ilgu laiku, tik ilgi, kamēr procentu likmju neved ne pārākdaudz. Tas ir spēcīgs, lai gan īstermiņa, gan ilgtermiņa investoriem.

Te ir ļoti karsts, lai gan naudas plūsmas peļņai irbijis cieši saistīts ar pievilcības Maiami tirgū kopumā, gan arvietējiem un starptautiskiem pircējiem. Daudzi ir pārliecināti, ka ilgtermiņa kapitāla pieaugumu, tādēļ viņi ir labi ar mazāku naudasplūsmas atdevi īstermiņā.

Fort Lauderdale

Ir saņemti pēdējo gadu cenu starptautiskajā tirdzniecībā lejup zem 10%, bet tagad tie ir apkure atpakaļ augšā. South Florida ir unikālstirgus, kas ir ekskluzīvs, pārējā valstī pieplūdumu starptautiskiem pircējiem un pensionāriem.

Ohaio

  • Par nomas maksas: tirgū ir labākais esmu redzējis 20 gadus. Man ir paaugstināta īres maksa 10% gadā, pēdējos trijos gados (normālos gados, mana palielina vidējo 3%). Cik no izīrētājiem tirgū man ļaujbūt ļoti izvēlīgs, pacelt latiņu par īrniekiem. Man ir arī ļoti maz,jādomā, bija problēmas ar esošās īrnieku trūkuma dēļ īpašības un tospēju pārvietot citur.
  • Par pārdošanu: tirgū ir izdevīgi arī tirgotājiem. Krājumu līmenis ir ļotizems, braukšanas cenas augstākas. Es tiecas apskaut savus īpašumus ilgtermiņā, bet dažus es am pārdošanas izdarām lielascenas.
  • Par taktikas: tas ir grūtāk. Labi pērk ir ļoti maz un tās atrodas tālu. Es grasos pirkt vēl piecas īpašības pirms vasaras, taču nav spējuši atrast pareizās vērtības. Grūtībās nonākušas bankas pārdošana pat augšdaļā tiek pārdoti tirgū. Es varu atrast pirkt, kad cenas, bet viņiemir taisnība. Es personīgi uzskatu, ka attiecībā uz nekustamoīpašumu, var nopelnīt naudu, ja jums jūs uzzināt, ka numurs,kad jūs to pārdot.
  • Nākotnē: manuprāt, lokāli, šī tendence turpināsies.Pieprasījums krietni pārsniedz piedāvājumu gan pirkt, gan nomāt.Cenas un īres cenas turpinās celties, kamēr šo dinamisko pārmaiņuun izaugsmes, darba tirgus un iedzīvotāju neuzrāda pazīmesparedzamas pārmaiņas.
  • Par Manu biznesu: iepriekš norādītā informācija ir precīza, lai visucentrālo Ohaio tirgus, kas ir ļoti stipra. Tomēr savu personīgo ieguldījumu un pieredzi ir ģimenes mājas, jo labas skolas, labi kaimiņi, 4 guļamistabas, 2 vannas 1/2, aptuveni 2,000 kvadrātmetri.Īres maksa $1800 $2500.

Delavēra

Mana vietējā tirgū ir nedaudz pārspīlēts. Man teica, ka Delavērasštata piedzīvo pārdošanas apjomu par paritāti ar maksimumu 2008.Faktori, tostarp zemas nekustamā īpašuma nodokli / dārdzībasdownsizes / starpvalstu migrācijas apjomi. Pirkt / turēt un apvērškļūst populāra stratēģijām.